Skåp med låda nedtill. Beslag av mässing med dekor av maskaroner. Spegeldörrar med bakomliggande hyllor. Skuren dekor med kompositakapitäl. Rakt krön. Bredd 215, djup 80, höjd 222 cm. Nyckel finns.
Skador. Lagningar. Renoverad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.