Tryckt dekoration av olika fiskmotiv. Bestående av:
3 tallrikar, no 1, 26,5 cm.
2 tallrikar, no 2, 26,5 cm.
3 tallrikar, no 3, 26,5 cm.
3 tallrikar, no 4, 26,5 cm.
4 tallrikar, no 5, 26,5 cm.
3 tallrikar, no 7, 26.5 cm.
Skål, no 2, 23,5 cm.
Serveringsfat, 40 cm.
Åldersrelaterat slitage. Enstaka delar med krackelyr.