Runda speglar av metall med rottinglindade handtag. Baksidan dekorerad i låg relief med motiv av tranor, skäldpaddor i landskap samt tecken. Höjd 33-34 cm.
Visst slitage, repor och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.