Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.

Fast stoppad klädsel i syntetisk päls, lackad stomme. Bredd 56 cm, höjd 84 cm, sitthöjd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare klädsel.

Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (15 bud)
30 apr 8:21
440 EUR
29 apr 20:36
420 EUR
28 apr 17:35
400 EUR
28 apr 17:35
380 EUR
28 apr 16:52
360 EUR
27 apr 21:37
340 EUR
27 apr 19:33
320 EUR
27 apr 19:33
300 EUR
27 apr 19:33
300 EUR
27 apr 19:32
270 EUR
27 apr 19:32
250 EUR
27 apr 19:32
220 EUR
27 apr 19:32
200 EUR
26 apr 17:44
180 EUR
24 apr 20:42
50 EUR