Carl Michael Lundberg, "Lars Adaktusson"
Signerad C.M. Lundberg och daterad 5.04.09 med påskrifr "Lars Adaktussons bok - IT och IT-Sverige och 2000-talet". Blyerts och tusch på papper 72 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Niklas Belenius Gallery, Stockholm.