Signerad och daterad 1932. Olja på duk 30 x 49 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ställvis krackelerad.
200
2 276
212
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 maj 8:24
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 maj 18:43
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 maj 17:32
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor