Mörkbetsat lövträ. Rikt skuren dekor av bladslingor, blommor och drakar. Tre lådor och två dörrar med bakomliggande förvaringsutrymme. Bredd 121, djup 45, höjd 61 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Torrsprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.