PARTI LEKSAKSBILAR, ca 40 st, bl a Corgi toys, Dinky toys, Tekno och Lesney.

Bl a "Mannen från U.N.C.L.E.", "Chitty Chitty Bang Bang", Corgi, ambulans och Shell tankbil Tekno.

Slitage, skador. Ej genomgångna. Lösa delar, delar saknas.

Utropspris
800 SEK