Fanerad med teak. Skåpsdörrar med bakomvarande hyll- samt lådinredning. Mittdörr med reliefdekor av rutmönster. Nedtill en utdragbar skiva. Fothylsor i mässing. Längd 152, djup 45, höjd 106 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.