Hörnhylla av betsad björk, lådfront med broderi och knoppar av mässing. Bredd 45, höjd 61 cm. Fyra pipor med fattningar av mässing respektive silver. Höjd 57-81 cm.
Slitage. Skador. Delar saknas, lösa delar medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.