Helstoppad öronlappsfåtölj med ljusbrun skinnklädsel fäst med pärlspik. Ben av mörkbetsad bok, de främre på trissor. Sitthöjd 45, bredd 75, höjd 109 cm.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.