Erika Lagerbielke, glasservis 55 delar "Difference", Orrefors
Bestående av:
6 vattenglas höjd 9,5 cm
6 champagne "Sparkling" höjd 25,5 cm
6 vitvin "Crisp" höjd 24,5 cm
6 vitvin "Fruit" höjd 22,8 cm
6 rödvin "Primeur" höjd 25 cm
6 rödvin "Mature" höjd 22 cm
6 sött vin "Sweet" höjd 18 cm
6 klar sprit "Clear Spirits" höjd 22 cm
6 fatlagrad sprit "Mature Spirits" höjd 21,5 cm
1 kanna höjd 28 cm
Etikettmärkta, i orginalförpackningar, med orginalinslagning samt broschyrer
Alla lådor ej genomgångna. Obetydligt ytslitage.