Fanérad med teak, på benställning av bok. Två lådor i sargen samt uppsats med två lådor och fack. Bordsskivan utdragbar. Bredd 89, djup 47-62, höjd 98 cm.
Något slitage. Märken. Smärre fanerskador. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.