Tre hyllor bakom glasade skjutdörrar, två lådor, tre öppna hyllplan, ett skåp med ett löst liggande hyllplan samt en skrivyta, 130x54x117 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.