Svart mocka samt skinn. Top handles samt avtagbag axelrem. Ett ytterfack. Invändigt textilfodrad. Fyra innerfack, varav ett med dragkedja. Märkt "BALENCIAGA PARIS" samt numrerad. 40 x 23 x 15 cm. Dustbag.
Ställvis slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.