Ek. Skuren dekor. Fyra stolar med stoppad och klädd sits. Sitthöjd 48 cm. Tre fåtöljer med stoppad och klädd sits. Sitthöjd 45 cm. Bord med lådor, längd 170 cm, bredd 95 cm, höjd 77 cm.
Slitage. Skador. Fläckar. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.