Fåtöljer, 1900-talets andra hälft

Rotting och trä i bambuimitation, samt läder. Sitthöjd 44, höjd 88 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken. Torrt sprucket läder, armlän med utbytt läder.

Utropspris
3 000 SEK