Ingo Vetter, Therese Johansson & Olav Westphalen, "Collaborative Enamel Painting".
20 delar. 2014. Konstnärernas Kollektivverkstad, Nacka. Emalj på plåt. 9 st 80 x 60 cm. 6 st 60 x 40 cm. 5 st 40 x 30 cm. Upphängningsskenor medföljer.
Enstaka nagg.
Proveniens
City Backpackers Hostel, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.