Figuriner, 2 st porslin. Rosenthal, Tyskland, 1920-tal.
Albert Caasmann, "Ariadne", märkt A. Caasmann samt K.346 Rosenthal, Selb-Bavaria. Höjd 15,5 cm. Hugo Meisel, Danserska, märkt K.437. Rosenthal, Selb-Bavaria. Höjd 14,5 cm.
Nagg. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.