Vitrinskåp i klarglas, krön och bas klädda med rött läder. Invändig belysning samt tre hyllplan. En skåpsdörr på ena sidan. Märkt Cattelan Italian. Längd 75, bredd 29, höjd 179 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Belysning ej funktionstestad. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.