Matthias van Arkel, Platina silikongummi signerad och daterad 2004.
"Burning Landscape". Signerad MvA. Även signerad Matthias van Arkel och daterad 2004 a tergo. Platina silicone rubber (PSR) 45 x 93 cm.
Obetydligt ytslitage.
Köpt direkt av konstnären.