Kurt Østervig, barskåp Danmark 1960-tal
Teak, front med skjutdörrar, inävndigt spegelglas och hyllplan av glas, utdragbara laminerade skivor, 120x45x115 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Fläckar. Märken. Repor. Rygg med uppsågat hål, draghandtag skadat på vänster skiva. Skadat spegelglas