CÉLINE, väska
Bucket modell. Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall, ett ytterfack. Invändigt fodrad i skinnimitation samt med ett dragkedjeförsett fack. Längd 26 cm, bredd 16 cm, höjd 34 cm.
Ställvis slitage. Märken. Smärre skinnskador.