LOUIS VUITTON, handväska "Alma"

Multicolored monogram canvas i vitt med ljusa skinndetaljer, gula stickningar. Nitar, beslag samt dragkedjor i guldfärgad metall. Dragkedjor märkta "LOUIS VUITTON". Utvändigt ett fack med dragkedja. Fodrad i röd mocka, invändigt två fack varav ett för mobilen. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", numrerad FL0053. 32 x 23 x 16 cm, handtag H 10,5

Något slitage.

Utropspris
6 000 SEK