Fodrad axelremsväska i monogram canvas med detaljer och axelremmar i läder. Två innerfack, varav ett med dragkedja samt två pennfickor. D-ring. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
Bredd 41 cm, höjd 31 cm.
Smärre slitage. Skador på fodret i facken.