JULSERVIS, 71 delar, Christineholm Porclaine, sent 1900-tal.
18 mattallrikar, 18 assietter, 12 djupa tallrikar, 5 uppläggningsfat, 4 mindre skål, 5 större skålar, ett par såsskålar, ett par terriner med lock, tillbringare, ett par ljusstakar.
Smärre bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.