Nr. | Föremål | Klubbat pris |
1305 | HERMÈS, skärp. | 2 600 SEK |
1306 | HERMÈS, skärp. | 5 500 SEK |
1307 | HERMÈS, handväska "Kelly", 1960/70-tal. | 44 000 SEK |
1308 | HERMÈS, kavaj/jacka. | 2 200 SEK |
1309 | HERMÈS, kofta. | 1 700 SEK |
1310 | HERMÈS, plånbok. | Återrop |
1311 | HERMÈS, slipsar 2 st. | 1 300 SEK |
1312 | HERMÈS, slipsar 2 st. | 1 200 SEK |
1313 | HERMÈS, slipsar 3 st. | 3 000 SEK |
1314 | HERMÈS, slipsar 3 st. | 3 400 SEK |
1315 | HERMÈS, brevkniv. | 2 800 SEK |
1316 | HERMÈS, weekendbag, 1970-tal. | 8 500 SEK |
1317 | HERMÈS, rock, 1970-tal. | 4 600 SEK |
1318 | HERMÈS, scarf "Tsubas". | 1 800 SEK |
1319 | HERMÈS, scarf, "Clips". | 1 500 SEK |
1320 | HERMÈS, scarf, "Chasse à Vol". | 3 600 SEK |
1321 | HERMÈS, scarf, "Feu de Route". | 1 200 SEK |
1322 | HERMÈS, scarf, "Le Monde est vaste". | 1 500 SEK |
1323 | HERMÈS, scarf, "Les rubans du cheval". | 1 400 SEK |
1324 | Hermès, scarves, tre stycken, b.la "Etriers" och "Thalassa". | 2 600 SEK |
1325 | HERMÈS, sjal, "Le poitevin". | 2 000 SEK |
1326 | HERMÈS, sjal. | 2 800 SEK |
1327 | HERMÈS, scarf "Astres et Soleils". | 2 600 SEK |
1329 | HERMÈS, scarf, "Grand Apparat", 1970-tal. | 1 100 SEK |
1330 | HERMÈS, scarf, "Liberté, egalité, fraternité republique Francais". | 2 200 SEK |
1331 | HERMÈS, scarf, "Tahiti", 1970-tal. | 1 700 SEK |
1332 | HERMÈS, scarf. "Brides de Gala". | 2 200 SEK |
1333 | HERMÈS, scarf. | 1 500 SEK |
1334 | CELINE, beautybox. | Återrop |
1335 | CELINE, cape samt byxkjol. | 800 SEK |
1336 | CELINE, damkjol. | 1 400 SEK |
1337 | CELINE, dampumps. | 800 SEK |
1338 | CELINE, klänning. | 1 500 SEK |
1339 | CELINE, axelremsväska 1970-tal. | 3 600 SEK |
1340 | CELINE, axelremsväska samt börs. | 1 000 SEK |
1341 | EMILIO PUCCI, kjol samt blus. | 1 400 SEK |
1342 | EMILIO PUCCI, scarf. | 1 000 SEK |
1343 | EMILIO PUCCI, blus och kjol. | 800 SEK |
1344 | EMILIO PUCCI, blus samt kjol. | 2 100 SEK |
1345 | EMILIO PUCCI, långkjol samt blus. | 1 000 SEK |
1346 | EMILIO PUCCI, klänning. | 4 800 SEK |
1347 | LOUIS VUITTON, handväska, modell "Bucket M42236". | 4 400 SEK |
1348 | LOUIS VUITTON, handväska "Montorguiel PM". | 4 200 SEK |
1349 | LOUIS VUITTON, axelremsväska. | 3 000 SEK |
1350 | LOUIS VUITTON, broscher fyra st, glasögonfodral samt nyckelhållare. | 1 500 SEK |
1351 | LOUIS VUITTON, dampumps/slingbacks, | 2 000 SEK |
1352 | LOUIS VUITTON, fem delar, nyckelhållare, plånbok, adressbok, fickspegel samt scarf. | 2 000 SEK |
1353 | LOUIS VUITTON, handväska, "Viva- Cite PM" 2003. | 5 200 SEK |
1354 | LOUIS VUITTON, portmonnä, modell "M61735". | 1 200 SEK |
1355 | LOUIS VUITTON, ryggsäck. | 2 400 SEK |
1356 | LOUIS VUITTON, portfölj 1990-tal. | 6 000 SEK |
1357 | LOUIS VUITTON, resväska, "Le Loziné". | 14 000 SEK |
1358 | LOUIS VUITTON, attachéväska 1990-tal. | 4 200 SEK |
1359 | LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Noé" tidigt 1980-tal. | 3 600 SEK |
1360 | LOUIS VUITTON, paraply 2005. | 2 000 SEK |
1361 | LOUIS VUITTON, portfölj "Minuto". | 4 600 SEK |
1362 | LOUIS VUITTON, handväska. | 5 000 SEK |
1363 | LOUIS VUITTON, resväska. | 7 600 SEK |
1364 | LOUIS VUITTON, resväska, 1980-tal. | Återrop |
1365 | LOUIS VUITTON, resväska 1980-tal. | Återrop |
1366 | LOUIS VUITTON, sjal. | 3 400 SEK |
1367 | LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1989. | 2 200 SEK |
1368 | LOUIS VUITTON, axelremsväska/portfölj. | 4 600 SEK |
1369 | LOUIS VUITTON, handväska. | 3 600 SEK |
1370 | LOUIS VUITTON, väska, "Noé". | 4 000 SEK |
1371 | LOUIS VUITTON, slip-in. | Återrop |
1372 | LOUIS VUITTON, pumps samt ballerinaskor. | 1 700 SEK |
1373 | LOUIS VUITTON, börs. | 1 600 SEK |
1374 | LOUIS VUITTON, halsband samt armband. | 5 000 SEK |
1375 | LOUIS VUITTON, halsband samt clips. | 1 000 SEK |
1376 | LOUIS VUITTON, handväska, "Papillon". | 4 000 SEK |
1377 | LOUIS VUITTON, plånbok. | 1 500 SEK |
1378 | LOUIS VUITTON, sandaletter. | 1 200 SEK |
1379 | LOUIS VUITTON, slip-in. | Återrop |
1380 | RESEPLÅNBOK, Louis Vuitton, Frankrike. | Återrop |
1381 | LOUIS VUITTON, damskor. | 1 000 SEK |
1382 | LOUIS VUITTON, handväska samt börs. | 2 000 SEK |
1383 | HANDVÄSKA Louis Vuitton, Frankrike. | Återrop |
1384 | LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets början. | 70 000 SEK |
1385 | LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets första hälft. | 30 000 SEK |
1386 | LOUIS VUITTON, resekoffert, tidigt 1900-tal. | 28 000 SEK |
1387 | GUCCI, kostym bestående av kavaj samt byxor. | Återrop |
1388 | GUCCI, handväska 2000-tal. | 3 000 SEK |
1389 | GUCCI, handväska, 1960/70-tal. | 1 100 SEK |
1390 | GUCCI, bag, 2000-tal. | 6 500 SEK |
1391 | GUCCI, sandaletter. | 900 SEK |
1392 | GUCCI, sminkväska. | 700 SEK |
1393 | GUCCI, smoking 1980-tal. | 2 400 SEK |
1394 | GUCCI, hand/axelremsväska. | 2 200 SEK |
1395 | GUCCI samt CHANEL scarves, 2 st. | 800 SEK |
1396 | GUCCI, handväska, höst/vinter 1997, ur The Tom Ford Collection. Modell, "Logo Hobo Bag". | Återrop |
1397 | GUCCI, stövlar. | 2 200 SEK |
1398 | GUCCI, axelremsväska. | 1 300 SEK |
1399 | GUCCI, damarmbandsur. | 850 SEK |
1400 | GUCCI, bag. | 1 300 SEK |
1401 | GUCCI, resväska, 1970-tal. | 4 000 SEK |
1402 | GUCCI, weekendbag. | 2 600 SEK |
1403 | CHRISTIAN DIOR, halsband 1959. | 2 400 SEK |
1404 | CHRISTIAN DIOR, halsband. | 600 SEK |
1405 | CHRISTIAN DIOR, kappa 1950/60-tal. | Återrop |