Art & Antiques Helsinki F189

25 föremål
RYSKT VITRINSKÅP, engelsk stil 1800-talets slut.
Klubbat pris
5 700 EUR
Utropspris
3 000 EUR
RYSKA KARMSTOLAR ETT PAR, empirestil 1900-talets slut.
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
SPELBORD, Ryssland, 1900-talets senare hälft.
Klubbat pris
4 300 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
BANKETT, Ryssland ca 1900, masurbjörk och bronsbeslag.
Klubbat pris
2 700 EUR
Utropspris
1 500 - 3 000 EUR
BORD, Ryssland, empire 1800-talets början.
Klubbat pris
1 950 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
BOKSKÅP, Stockholmsarbete, gustavianskt, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 750 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
VITRINSKÅP, Ryssland, Jacob stil, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
MARQUISE FÅTÖLJ, Frankrike, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 680 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
BOKSKÅP, Ryssland, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, Biedermeier, 1830-40-tal.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SYBORD, Stockholmsarbete, gustavianskt, 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 400 EUR
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
SPELBORD, Ryssland, 1800-talets början.
Klubbat pris
940 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
BYRÅ, 1700-talets slut, Danmark/Tyskland.
Klubbat pris
921 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
KLÄDSKÅP, RYSSLAND, 1800-TALETS BÖRJAN.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Klubbat pris
820 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
GUSTAVIANSK STOL, Stockholm, 1700-talets slut.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
STOLAR, 6 ST, sengustavianska, Sverige, ca 1800.
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
BYRÅ, senbarock, Sverige ca 1760.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

667. Olle Olsson-Hagalund, "Flicka med blomsterhatt".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
140 000 SEK