MARQUISE FÅTÖLJ, Frankrike, 1700-talets slut.

Stoppad rygg och sits, förgylld trädekor. Bredd 83 cm, djup 51 cm, rygghöjd 89,5 cm

Renoverad. Senare klädsel.

Klubbat pris
1 680
19 018
1 732
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (27 bud)
11 dec 2017 18:49
1 680 EUR
11 dec 2017 18:49
1 630 EUR
11 dec 2017 18:49
1 600 EUR
11 dec 2017 18:48
1 550 EUR
11 dec 2017 18:48
1 500 EUR
11 dec 2017 18:48
1 450 EUR
11 dec 2017 18:48
1 400 EUR
11 dec 2017 18:48
1 350 EUR
11 dec 2017 18:48
1 300 EUR
11 dec 2017 18:48
1 250 EUR
11 dec 2017 18:48
1 200 EUR
11 dec 2017 18:47
1 150 EUR
11 dec 2017 18:47
1 100 EUR
11 dec 2017 18:47
1 050 EUR
11 dec 2017 17:27
1 000 EUR
11 dec 2017 17:27
990 EUR
10 dec 2017 22:38
820 EUR
10 dec 2017 22:01
800 EUR
9 dec 2017 22:08
780 EUR
7 dec 2017 18:03
680 EUR
5 dec 2017 21:14
660 EUR
5 dec 2017 0:25
540 EUR
4 dec 2017 18:09
520 EUR
2 dec 2017 1:10
470 EUR
1 dec 2017 20:11
450 EUR
1 dec 2017 10:29
35 EUR
30 nov 2017 21:15
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

675. Christian Berg, "Blomform I".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK