Den nya romantiken

23 föremål
BORDSPENDYL, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 334 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, ca 53 mm.
FICKUR, ca 53 mm.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGKLOCKA, Holland, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, David Pain, London, 1700-tal och senare.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPENDYL, omkring 1900.
BORDSPENDYL, omkring 1900.
Klubbat pris
5 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, Sunderland, 1800-tal.
GOLVUR, Sunderland, 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BORDSPENDYL, Wien, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVUR, 1800-talets mitt.
GOLVUR, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, Sverige, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis XVI-stil, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, John Smith, London, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSUR, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

367. David Rosén, pall, "Berga", Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK