MATTS LEIDERSTAM, fotografi diptyk signerad och numrerad 4/6 a tergo.
"Selbstbildnis", 2002-2003. Signerad på etikett a tergo. Upplaga 4/6. Diptyk. Cibachrome, 88 x 73 cm per del. Totalt mått 88 x 146 cm.
Ej examinerad ur ram.
Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.