HÄSTEKIPAGE, sannolikt fabrikat Lutz, Tyskland, 1890-1900

Handmålad plåt samt trä och garn. En extra häst medföljer. Längd ca 27 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
13 111
1 158
1 194
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
3 dec 2017 18:39
13 111 SEK
3 dec 2017 18:39
13 000 SEK
3 dec 2017 18:39
12 611 SEK
3 dec 2017 18:39
12 111 SEK
3 dec 2017 18:39
11 611 SEK
3 dec 2017 18:39
11 111 SEK
3 dec 2017 18:38
10 199 SEK
3 dec 2017 18:38
9 999 SEK
3 dec 2017 18:38
8 201 SEK
3 dec 2017 18:38
8 001 SEK
3 dec 2017 18:38
7 201 SEK
3 dec 2017 18:38
7 001 SEK
3 dec 2017 18:38
5 201 SEK
3 dec 2017 18:38
5 001 SEK
30 nov 2017 14:14
4 200 SEK
30 nov 2017 14:14
4 000 SEK
28 nov 2017 17:00
3 000 SEK
25 nov 2017 8:59
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

93. Ewald Dahlskog, vas, fajans, Bobergs Fajansfabrik, Gävle, 1930-37, modell "D10".
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
13 500

ditt bud
12 500

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK