Framtagna med önska vikt åt vardera. Björn Borgs racket signerad av honom och med ett certifikat signerad av Borg. Lennart Bergelin och Mariana Simionescus racketar kommer med certifikat signerad av Niclas Bergelin.
Slitage.
Lennart Bergelin.
Därefter i arv til hans son Niclas Bergelin.