Modern Art & Design 660

13 föremål
92. Ewald Dahlskog, fat, fajans, Bobergs Fajansfabrik, Gävle, 1930-tal.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
94. Erich & Ingrid Triller, vas, stengods, Tobo.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
107. Hans Hedberg, skulptur, äpple, fajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
100 000 SEK
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
108. Hans Hedberg, skulptur, äpple, fajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
55 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
109. Hans Hedberg, skulptur, ägg, fajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
25 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
111. Hans Hedberg, skulptur, apelsin, fajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
100 000 SEK
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
113. Hans Hedberg, skulptur, ägg, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
115. Hans Hedberg, skulptur, päron, fajans, Biot, Frankrike.
Klubbat pris
105 000 SEK
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

293. John Lundqvist, skulptur, kvinnohuvud, guldpatinerad gips, daterad 1933.
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
5 000 SEK