Modern Art & Design 660

39 föremål
241. Anna Petrus, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1927.
Klubbat pris
155 000 SEK
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
255. Josef Frank, akvarell, torgscen med kyrka.
Klubbat pris
44 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
256. Josef Frank, akvarell, Regents Park.
Klubbat pris
70 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
260. Firma Svenskt Tenn, ask, tenn, Stockholm, 1936.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
270. Josef Frank, tillskrivet, bord, Firma Svenskt Tenn, 1930-40-tal.
Klubbat pris
130 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
272. Firma Svenskt Tenn, brickbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

366. David Rosén, pall, "Berga", Nordiska Kompaniet, 1940-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK