Modern Art & Design 660

2 föremål
255. Josef Frank, akvarell, torgscen med kyrka.
Klubbat pris
44 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
256. Josef Frank, akvarell, Regents Park.
Klubbat pris
70 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

292. John Lundqvist, skulptur, lyrspelare, patinerad gips, daterad 1928.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK