390
1194640

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Vattendränkt landskap, Frankrike

Signerad Pierre Ekström. Olja på duk 46 x 55 cm.