Moderna 584

607 föremål
335. WOLTER GAHN, teservis, 3 delar, Karl Wojtech, Stockholm 1925.
Klubbat pris
44 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
59. Waldemar Lorentzon, "Grön äng".
Klubbat pris
55 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
16. Waldemar Lorentzon, "Randig duk".
Klubbat pris
25 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
212. Wilhelm Freddie, "Figuration".
Klubbat pris
125 000 SEK
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
235. ÅFORS GLASBRUK, bägarglas, 1930-tal.
Klubbat pris
34 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
299. ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs 1950-tal.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
300. ÅKE HOLM, skulptur, stående dam, Höganäs, sannolikt 1950-tal.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

385. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Utan titel" rölakan och gobelängteknik, ca 292 x 203 cm, signerad MMF.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
80 000 SEK