Design + Art Helsinki F185

34 Esinettä
LIISA HALLAMAA, KERAMIIKKAKULHO. Sign. LH, Arabia.
Vasarahinta
200 EUR
Lähtöhinta
300 - 400 EUR
TOINI MUONA, KERAMIIKKALAATTA, Lehdet. Signeerattu TM Arabia.
Vasarahinta
460 EUR
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
TOINI MUONA, KERAMIIKKALAATTA, Lehti. Signeerattu TM Arabia.
Vasarahinta
300 EUR
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
Vasarahinta
720 EUR
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
PAULI VUORISALO, KERAMIIKKAVEISTOS. Tukaani. Sign. PV-JH.
Vasarahinta
200 EUR
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
OLLI VASA, KERAMIIKKAKULHO. Sign. OL -63, Arabia.
Vasarahinta
420 EUR
Lähtöhinta
400 - 600 EUR
ANNIKKI HOVISAARI, KERAMIIKKAMALJAKKO. Sign. AH, Arabia.
Vasarahinta
880 EUR
Lähtöhinta
500 - 700 EUR
FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, KERAMIIKKAKULHO. Arabia, 1940-luku.
Vasarahinta
740 EUR
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
FRIEDL HOLZER-KJELLBERG, KERAMIIKKAMALJA. Sign. Arabia FHK.
Vasarahinta
420 EUR
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
TOINI MUONA, KERAMIIKKAKULHO, signeerattu TM Arabia.
Vasarahinta
620 EUR
Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR
GEORGES JOUVE, KERAMIIKKAMALJAKKO. Black bottle. Sign. 1950-luvun loppu.
Vasarahinta
3 800 EUR
Lähtöhinta
1 000 - 1 200 EUR
RUT BRYK, KERAMIIKKARELIEFI. Sininen litu. Sign. Bryk, Arabia -44.
Vasarahinta
820 EUR
Lähtöhinta
1 000 - 1 300 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERKAMIIKKAVATI. Sign. Kaipiainen, Arabia.
Vasarahinta
1 150 EUR
Lähtöhinta
1 000 - 1 200 EUR
LISA JOHANSSON-PAPE, KATTOVALAISIN. Valmistaja Orno, 1950-luku.
Vasarahinta
820 EUR
Lähtöhinta
1 000 - 1 200 EUR
RUT BRYK, KERAMIIKKARELIEFI. Sarjasta Corpus Domini. Arabia, 1953.
Vasarahinta
2 700 EUR
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
KERAMIIKKAVATI. Signeerattu Kaipiainen, Arabia. 1970-luvun alku.
Vasarahinta
4 650 EUR
Lähtöhinta
1 700 - 2 000 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, LAUTANEN. Viulu. Sign. Kaipiainen Arabia.
Vasarahinta
1 850 EUR
Lähtöhinta
1 800 - 2 000 EUR
MICHAEL SCHILKIN, KOIRANPENTU IMMO.  Sign. Schilkin Arabia. 1948.
Vasarahinta
2 850 EUR
Lähtöhinta
2 800 - 3 200 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, KERAMIIKKAVATI. Auringonkukka. Arabia, 1970-luku.
Vasarahinta
2 800 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 EUR
KIM SIMONSSON, KERAMIIKKAVEISTOS. Idoli. Sign. HL TP, 3/5, Kim. Arabia.
Vasarahinta
3 005 EUR
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
RUT BRYK, KERAMIIKKAVATI, Hedelmät. Sign. Bryk. Arabia, 1953-54.
Vasarahinta
4 800 EUR
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
RUT BRYK, KERAMIIKKARELIEFI. Ruusuköynnös. Sign. Bryk.
Vasarahinta
7 000 EUR
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

795. Isaac Grünewald, Still Life with Amaryllis.
Lähtöhinta
175 000 - 200 000 SEK
Tarjoushistoria
180 000

tarjouksesi
175 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
170 000

tarjouksesi
165 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
160 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
155 000

tarjouksesi
150 000

tarjouksesi
145 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
180 000 SEK