380 föremål
Stol, "Snooze", Blå Station.
1d 15 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poul Christiansen, taklampa, "172", Le Klint, Danmark.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giuseppe Bavuso, bord, "Flat", Rimadesio.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Birger Kaipiainen, fat, ett par, Arabia, Finland.
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nina Jobs, sittpuff, "Poppy", Fogia.
1d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampetter, ett par, 1950-tal.
1d 19 tim
Lampetter, ett par, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Moses".
1d 20 tim
Åke Holm, "Moses".
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, funkis, 1930-tal,
2d 15 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
2d 15 tim
Per Hammarström, skulptur.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, "Big Square Table", samtida.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
2d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
2d 17 tim
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ingegerd Råman, skål, Orrefors 2006.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gubi, sidobord.
2d 20 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK