380 föremål
Hermès, väska "Birkin 30" 2017.
3d 21 tim
102 000 SEK
Utropspris
95 000 SEK
Figuriner, 6 st, porslin, Danmark.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1941.
4d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Figuriner, 3 st, porslin, Danmark.
4d 17 tim
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930/40-tal.
4d 17 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Etui med 6 silverbägare i miniatyr.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
4d 18 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, gardiner, 6 st, "Melodi".
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
5d 15 tim
Reseur, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
5d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK