Kan inte nå servern
 
2486 föremål
Pablo Picasso, "Guernica" konstmapp.
8 tim 28m
Pablo Picasso, "Guernica" konstmapp.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d 11 tim
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Lundberg, Vinterbild.
2d 7 tim
Robert Lundberg, Vinterbild.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Massimo Campigli, "Femme en bleu".
2d 13 tim
Massimo Campigli, "Femme en bleu".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Blomsterstilleben.
1d 10 tim
Engelsk skola, 1800-tal, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
2d 13 tim
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
Aktuellt bud 
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Speglar, 3 st, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
2d 13 tim
Speglar, 3 st, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1960-tal.
2d 7 tim
Skrivbord 1960-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erich Heckel, Ostende.
9 tim 30m
Erich Heckel, Ostende.
Aktuellt bud 
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
12 tim
Spegel, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lykta, sent 1800-tal.
1d 12 tim
Lykta, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 12 tim
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "Skärgårdsbåt".
1d 10 tim
Lennart Jirlow, "Skärgårdsbåt".
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SlasClaesson, Ladugård på fält.
2d 10 tim
SlasClaesson, Ladugård på fält.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antonio Pasquini, skulptur "The move".
8 tim 30m
Antonio Pasquini, skulptur "The move".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Omega, "Meister", armbandsur, 33 mm.
12 tim 20m
Omega, "Meister", armbandsur, 33 mm.
Aktuellt bud 
288 EUR
Utropspris
450 EUR
Lars Norrman, Modell.
3d 12 tim
Lars Norrman, Modell.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Everhart, "Snoppy".
8 tim 34m
Tom Everhart, "Snoppy".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 291 x 251 cm.
2d 11 tim
Matta, Kelim, ca 291 x 251 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant.
2d 10 tim
Ring 18K guld med en rund briljantslipad diamant.
Aktuellt bud 
5 210 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
7 tim 56m
Bengt Lindström, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Veikko Keränen, "Arriba".
2d 10 tim
Veikko Keränen, "Arriba".
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brasskärm, 1900-talets första hälft.
3d 9 tim
Brasskärm, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Krestesen, Utan titel.
2d 5 tim
Tom Krestesen, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Akseli Gallen-Kallela, Lekande flicka.
11d 9 tim
Akseli Gallen-Kallela, Lekande flicka.
Aktuellt bud 
15 000 EUR
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Bokskåp, 1800-talets andra hälft.
3d 7 tim
Bokskåp, 1800-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Nordgren, Motiv från Huskvarna.
3d 11 tim
Axel Nordgren, Motiv från Huskvarna.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
2d 9 tim
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK