2486 föremål
Spegel, Glas&trä, 1900-talets mitt.
10 tim 48m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralf Artz,  "No title 80".
3d 12 tim
Ralf Artz, "No title 80".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Teskedar, 14 st, silver, Sverige 1800-tal.
6 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, Utan titel.
9 tim 28m
CO Hultén, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspaus".
7 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Neumann, "Wo?".
2d 6 tim
Max Neumann, "Wo?".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Juan Sotomayor, Utan titel.
8 tim 20m
Juan Sotomayor, Utan titel.
1 650 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
2d 7 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gustav Rudberg, Landskap med träd och hus.
2d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman, vas, Kosta Boda Atelier.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl,  "Afton i parken".
2d 8 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
2d 6 tim
900 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Matbord, 1960-tal.
7 tim 32m
Matbord, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
8 tim 32m
Antoni Clavé, Utan titel.
444 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor ett par Kosta Elarmatur 1970-tal.
8 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arborelius, Skogstjärn.
8 tim 48m
Olof Arborelius, Skogstjärn.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
1d 6 tim
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Dudley Best, vägglampa, "Bestlite".
10 tim 54m
1 770 SEK
Utropspris
2 500 SEK