2325 föremål
Taklampa, 1940-tal.
5d 20 tim
Taklampa, 1940-tal.
1 050 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Veikko Haukkavaara, Uggla.
8d
Veikko Haukkavaara, Uggla.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Karin Olsson, "I parken".
4d 23 tim
Karin Olsson, "I parken".
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
2d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Cartier, Ronde Solo, armbandsur, 36 mm.
5d 19 tim
1 150 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Gucci, scarf.
21 tim 49m
Gucci, scarf.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, jugend, 1900-talets början.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
5d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK