2363 föremål
Hallbyrå 1940-tal.
7d 3 tim
Hallbyrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jarl Ingvarsson, "En kopp sjö".
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 4 st Italien 1900-talets senare del.
5d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Lovers".
1 tim 28m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Berntsson, Utan titel.
5d 1 tim
Bertil Berntsson, Utan titel.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets slut.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Pégase 55 Epi", 2014.
5d 2 tim
6 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Isamu Noguchi, soffbord "Noguchi", 1990-tal.
54m 23s
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lindorm Liljefors, Älg i höstlandskap.
4d 1 tim
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eva Zettervall, Sittande modell.
1 tim 6m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, regency-stil. 1900-tal.
5d 1 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Alaïa, kjol, storlek 36.
1d 22 tim
Alaïa, kjol, storlek 36.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Aschenbrenner, Stenar.
3d 1 tim
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armring 18K guld med runda briljantslipade diamanter.
5d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Skål, 1800/1900-tal.
5d 20 tim
Skål, 1800/1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, "Ala", GAD, 2000.
5d 1 tim
Sidobord, "Ala", GAD, 2000.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1950-60-tal.
5d 22 tim
Skrivbord, 1950-60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 288 x 200 cm.
5d 22 tim
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Sarouk, ca 300 x 195 cm.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Bordslampa, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor 2 snarlika, EWÅ, 1900-talets andra hälft.
4d
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Minotti, Italien.
5d 2 tim
Soffa, Minotti, Italien.
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gittan Jönsson, Danserska.
5d 22 tim
Gittan Jönsson, Danserska.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-tal.
3d
Skrivbord, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets början.
5d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjartan Slettemark, Kjartan som pudel.
5d 19 tim
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
1d
Taklampa 1940/50-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Pampa".
1d 20 tim
Hermès, scarf, "Pampa".
2 450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, fornnordisk stil, omkring år 1900.
22 tim 24m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
1d 21 tim
Gucci, scarf, "Flora".
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK