2533 föremål
Vas, cloisonné, Kina, samtida.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Cronqvist, "Måsunge".
3d 7 tim
Lena Cronqvist, "Måsunge".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rolf Lidberg, Surströmmingspremiär.
4d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker" (From Walker with Love).
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eeva Renvall, konsttextil, etikettsignerad.
5 tim 13m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
4 tim 26m
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
1d 8 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
1d 8 tim
Skrivbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med en opal.
1d 8 tim
Ring 18K guld med en opal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Klitsch, Fantasilandskap.
10 tim 1m
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Albert Engström, "Gamla Marja i Hägås".
7 tim 13m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Faile, "I used to be worth something".
5 tim 17m
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK