Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529
Josef Frank med vänner – Winter Edition F534
Jerns Vapensamling E1122
En svensk privatsamling F578
The Beautiful Line F593
Design Jewellery Online E1100

1914 föremål
Eddie Figge, Utan titel.
6d 12 tim
Eddie Figge, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Värja, 1500-talets slut.
6d 12 tim
Värja, 1500-talets slut.
18 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
6d 13 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eterna-Matic, Centenaire, armbandsur, 34 mm.
5d 14 tim
1 450 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
5d 14 tim
Hermès, scarf ,"Le Cléfs".
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Fruls Tilpo, "Nattliga Vindar".
5d 14 tim
370 EUR
Utropspris
450 EUR