2353 föremål
Veikko Aaltona, "Jag är livet".
23 tim 37m
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Jorma Turtiainen, "Strandlandskap".
23 tim 43m
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Werner Åström, Vy från Collioure.
23 tim 47m
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Sonia Delaunay, "New York II".
23 tim 55m
1 005 EUR
Utropspris
600 EUR
Lasse Marttinen, På Salutorget.
1d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bruno Mathsson, fåtölj, "Jetson", Dux.
1d
200 EUR
Utropspris
650 EUR
Robert Lucander, "Spånskiveflickan".
2 tim 47m
220 EUR
Utropspris
800 EUR
Nikolai Lehto, "Märklig händelse".
2 tim 55m
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Gustav Rudberg, Disig dag med båtar på redden.
3 tim 7m
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gustav Rudberg, "Stilla dag, Hven".
3 tim 13m
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
3 tim 29m
Soffbord, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
3 tim 19m
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
3 tim 33m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier silver och korall.
3 tim 35m
Collier silver och korall.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
3 tim 37m
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
2 350 SEK
Utropspris
5 000 SEK