1041 föremål
Thure Wallner, Hare i höstlandskap.
14 tim 43m
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
14 tim 57m
Affärsskylt 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Osswald, landskap.
15 tim 3m
Hans Osswald, landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kina ca 230x170 cm.
15 tim 13m
Matta Kina ca 230x170 cm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa Vibia Spanien 2000-tal.
15 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Bagge, Vid kanalen.
15 tim 15m
Eva Bagge, Vid kanalen.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Landskap.
15 tim 19m
Sigfrid Södergren, Landskap.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Richard Mortensen, Utan titel.
15 tim 17m
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stuff, malakit.
15 tim 21m
Stuff, malakit.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
15 tim 29m
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk, ca. 220 x 144 cm.
15 tim 41m
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kasthall, ca. 245 x 200 cm.
15 tim 39m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke kayseri, ca. 135 x 90 cm.
15 tim 37m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Kärleksbild".
15 tim 55m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Stringed blue ocean".
15 tim 57m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cooper & Gorfer, "Rut and the Cow".
15 tim 53m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 26/30.
16 tim 1m
2 650 SEK
Utropspris
4 000 SEK