1922 föremål
Alberto Korda, "Guerillero Heroico".
5d 12 tim
400 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Certina, armbandsur, 28 x 30 mm.
3d 6 tim
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Swedish Modern, 1940-tal.
12 tim 11m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
1d 13 tim
Bordslampa, 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
3d 10 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toalettbord, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Orientalisk semiantik ca 298x210 cm.
2d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Barks, "Money Lake".
2d 11 tim
Carl Barks, "Money Lake".
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
3d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 500 SEK
Olof Hermelin, "Morgondimman".
10 tim 33m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Teskedar, 14 st, silver, Sverige 1800-tal.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspaus".
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Martin Åberg, "Bollspelande barn".
3d 10 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Lundberg, Vinterbild.
3d 8 tim
Robert Lundberg, Vinterbild.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
3d 14 tim
CD-ställ/skulptur, 1990-tal.
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Speglar, 3 st, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
3d 13 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Skärgårdsbåt".
2d 11 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
13 tim 11m
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eeva Renvall, konsttextil, etikettsignerad.
1d 8 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Antoni Clavé, Utan titel.
2d 11 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Albert Engström, "Gamla Marja i Hägås".
1d 10 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen ett par 18K guld.
1d 9 tim
Örhängen ett par 18K guld.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Franco Costa. "Don't Jibe".
2d 13 tim
Franco Costa. "Don't Jibe".
2 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK